Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

26. díl Nepovedený otec - Seriál Svatby v Benátkách

26. díl Nepovedený otec - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 14.10.2014

Olga přijímá Romeovu pomocnou ruku a vyřáží s ním najít "unesené děti". Ivan je při natáčení dokonale ztrapněm Maričinou přehnanou žárlivostí. Lenka podlehne Bromovi.

Olga plná zmatku, strachu a obav jede za dětmi, s kterými zmizel Pivoda. Pomocnou ruku ji podá Remeo a Olga je mu za to opravdu zavázaná, jeho pomoc a podpora ji přijde více než vhod. To je taky příčina toho, že když se následující den vracejí zpět, Olga přehodnocuje své přesvědčení a Romeo už teď pro ni není jen normální kámoš, cítí že k němu cítí něco víc.

Marika připravuje Ivanovi další horké chvilky, její chorobná žárlivost přerostla hranice příčetnosti a nyní se jej snaží mít pod kontrolou i při jeho práci v ateliéru. To samozřejmě neujde úsměšným vtipům a posměškům jeho okolí. Při natáčení jej dokonale ztrapní.

Eliška s kréjzovou se vrací z relaxačního wellness pobytu a jeho účel plně spnil účel, který od něj Krejzová očekávala a proč jej plánovala. Eliška již neni proti porodu v porodnici pod dozorem lékařů.

Lola bojuje v salonu sama. S VIP svatbou je spousta starostí... Filip si oddechne, nicméně vzápětí se stane malér: ve Špičce spadne lešení na škole, kterou opravuje Filipova firma... Kájovi vyrazí Simi zub při rvačce o Andy... Burdová se pídí po datu a místu svatby bývalého muže a Kája pátrá, kdo na Facebooku dehonestuje svatební salon... Lenka se vyspí s Bromem... Libuše s Aloisem se vracejí z Ruska…

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zatím nevysíláno.

Zdroj www.iprima.cz