Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

27. díl Řekni ano - Seriál Svatby v Benátkách

27. díl Řekni ano - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 16.10.2014

Olga se vrací ze Španělska bez dětí. To se nelibí Libuši. Láska mezi ní a Romeem zase leží v žaludku Lole. Ta se snaží přesvědčit Ivana ať jde bydlet k ní, ten s to ale odmítá. Brom Lence vysvětluje pravidla jejich vztahu. Na svatbě Radových Krejzová chytí nevěstinu kytici.

Olga se vrací ze Španělska a uživá si plnými doušky nově objevenou lásku k Romeovi. Jejímu štěští bráni jen to, že je na ni naštvaná Libuše a pak také to, kolik práce má v salonu. Vlastně ještě jedna nepříjemnost postupně vyplouvá na povrch. Lola totiž rozhodně není ze vztahu mezi Olgou a Romeem nadšená a dává to jasně najevo. A aby toho nebylo málo zamotá se do toho také Ivan. Toho totiž kvůli Marice řekně své pěkně od plic Alois. Ivan to nevydří, bouchne do stolu a odkráčí pryč. Všichni jsou přesvědčeno že zamířil rovnou k Lole, jaké je ale překvapení, když se místo toho objeví u Olziných dveří. Za chvíli se objeví i Lola a snaží se Ivana přesvědčit, aby se nastěhoval k ní. Ten je ale razantně proti a dává ji jasně najevo, že s ní již nechce nic mít.

Lenka touží po Bromovi a jede za ním do Prahy. Poměrně prudce však vystřízliví, když jí Brom vysvětlí pravidla vztahu s ženatým mužem. Kája lokalizuje škůdce webových stránek salonu. Viníkem je buď Burdová, nebo Frýdková – zatím se neví. Svatbu Radových si užije i Karel s Krejzovou. Té se dokonce podaří chytit svatební kytici od nevěsty. VIP svatba: najde se dvojník Burdy. Podle plánu exmanželka Burdová předala (falešné) informace o svatbě bulváru …

Matka Kurucové si přijde vyzkoušet boty a šaty na svatbu dcery. Olga se usmíří s Libuší a usíná v Romeově náruči...

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz