Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

28. díl Falešné ano - Seriál Svatby v Benátkách

28. díl Falešné ano - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 21.10.2014

Skutečná VIP svatba Ministra s hereckou celebritou je odhalena bývalou manželkou nostávajícího ženicha a ta na skutečné hostině způsobí pořádné pozdvižení. Frýdková oznámí Romeovi, že je s ním těhotná, ten svou vinu popírá a Olga se postaví na jeho stranu. Krejzová se stará Káju. Olga je raduje z návratu dětí, ale Romeo se hned pohádá s Pivodou.

Svatební salon má zase jednou VIP svatbu. Tentokrát se bere ministr a herecká hvězda Karasová. Takováto společenská událost je samozřejmě pod drobnohledem médií a tak aby si snoubenci svůj den užili paralelně probíhá na oko druhý svatební obřad, který má od skutečné svatby odpoutat pozornost. Ovšem bývalá manželka prominentního ministratu tuto léčku velmi rychle prohlédne a vyrazí na pravou svatbu. A tam se díky tomu strne pořádná mela.

Romeo se snaží řešit náhlý neočekávaný problém. Přijde zaním totiž manažerka Frýdková a oznámí mu, že s ním čeká dítě. Ten svůj podíl "viny" nemíní přiznat, teď se mu to opravdu nehodí a tak se snaží přehrát vše na Myslíka. Jenže ten již delší dobu s Frýdkouvou vůbec nic neměl. Všeho se domákne i Olga, ale ta má pro Romea pochopení. Je jí zřéjmé, že Frýdková intrikuje a snaží se Romeovi pomstít za to, že ji dal kopačky.

Krejzová ráno u popelnic objeví Káju, který ze žalu proflámoval celou noc. Rozhodne se o něj postarat, aby se dal zase dokupy. Karasová si z nábízených fotek, které má využít jako důkaz o falešné svatbě, rozhodne pro Romeovu. Tomu to nesmírně polichotí a zároveň se tím posílí jeho reputace.

Marika se se záletným Ivanem dohodne na kompromisu: zůstává doma, nemusí se stěhovat pryč. Alois kvůli svému novému zubu prodá dva králičí šampiony. Děti se vracejí s Pivodou od moře domů. Olga je šťastná, Romeo se ale s Pivodou hned chytne...

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz