Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

32. díl Královna ze Sáby - Seriál Svatby v Benátkách

32. díl Královna ze Sáby - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 4.11.2014

Policista Podběl přizná dítě se synovou nevěstou. Olze s Lolou vyrazí dech Romeova matka. Brom by rád zakopal válečnou sekeru s Davidem.

Podběl vyšetřuje požár z lampionu, Lola zjistí, že salon není na takovou věc pojištěn – budou muset zaplatit škodu cca milion. Romeo chce pomoct, tak říká matce o půjčku. Ta to odmítne, ale nečekaně přijde do salonu a za milion nabízí Romea jako společníka v salonu… holky nevědí, jak se rozhodnout.

Koná se oslava „zázračného uzdravení“ Suši, ta ovšem ví, že je to poslední mejdan jejího života. Říká Filipovi, aby po její smrti postavil Milánkovi bazén, je to její posmrtný dárek. Připravuje se svatba mladých Podbělových, nevěsta je ovšem v jiném stavu se starým Podbělem. Ten nakonec projeví odvahu a své rodině v salonu řekne, že dítě je jeho. Za Davidem přichází Brom, chce se usmířit, David neví, nechává to otevřené. V ordinaci je na vyndání stehů zloděj, který málem ukradne Davidovi další předměty. Naštěstí se mu ho zželí a vrátí mu je.

Ivan je v čajovně s Julií, přijde tam její přítel Patrik, který je sleduje a opaří Ivana čajem. Ten se pak doma vymlouvá, že ho kolega polil nechtě kafem. Eliška řeší s Lenkou Broma a radí jí, aby se vrátila k Davidovi.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz