Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

35. díl Dívčí válka - Seriál Svatby v Benátkách

35. díl Dívčí válka - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 13.11.2014

Novou Ivanovu milenku Julii si na statku oblíbí jen koza Venuše. Olgu víc zajímá Filipova bolest než jídlo od Romea. Manažeři Myslík s Frýdkovou hodí tabulky za hlavu.

Olga s Davidem a Karlem pomáhají paní domácí překonat nejhorší krizi. Přišla o vnouče. Pro všechny je to velká rána… Andrea dává Julii znát, že na statku rozhodně doma není a nebude. Koza Venuše jí v tom pomáhá. Sežere Julii scénář. Manažeři Myslík a Frýdková to spolu dají znovu dohromady. A tentokrát bez tabulek. Alois pod dozorem Boženy trénuje prostírání do pořadu Prostřeno! I když se Romeo snaží, děti ho stále neberou za člena rodiny. Také Olga se víc zajímá o to, jak je Filipovi po ztrátě potomka, než o Romea…

van dostane kázání od Aloise, aby konečně začal myslet hlavou a ne něčím jiným. Když ho vidí zničeného ze všech přání a nařízení jeho nového objevu Julie, nakonec syna vezme na milost. Romeo se stane i úředně společníkem salonu a hned navrhuje spoust u změn. Olga s Lolou však měnit salon na zážitkovou agenturu nehodlají.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz