Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

65. díl Jonáš opět v ordinaci - Seriál Svatby v Benátkách

65. díl Jonáš opět v ordinaci - Seriál Svatby v Benátkách

Premiéra 7.5.2015

Jonáš kontaktuje Karolínu, chce letitý spor uzavřít. Karolína ztropí skandál. Vidí je Lenka, řekne všechno Kloudové. Ta Jonáše vyhodí, ten znovu skončí v ordinaci. Filip se dál vymlouvá, aby nemusel dát Pivodovi testy. Andy se definitivně rozejde s Kájou.

Olga prozradí Lole, že je s Pivodou, ten se zase svěří Aloisovi. Jonáš kontaktuje Karolínu, chce ji přemluvit, aby svůj spor uzavřeli, ale ona mu ztropí scénu na ulici. Jejím svědkem je náhodou Lenka a řekne o tom Kloudové, která už takhle v Jonášovu nevinu nevěří. Vyhodí ho, a tak Jonáš opět skončí v ordinaci. Pivoda si došlápne na Filipa, chce vidět testy otcovství, ale Filip se zase vymluví.

Andy si začne s Kadlecem a dá Kájovi definitivně kopačky. Ivan není rád, že s Kadlecem chodí, Marika je k nové známosti své dcery benevolentnější. Krejzová zjistí, že jí Filip s Eliškou vyhodili sedačku, a je naštvaná. Svou zlost si vyleje na Heleně, do které se začne navážet. Salon organizuje svatbu nevidomých snoubenců Evy Matějů a Ja na Budínka. Oddávající je astmatik a svatba se ocitne v ohrožení. Situaci zachraňuje Milánek...

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz