Líbí se vám tato stránka?
Pokud ano budeme rádi,
když ji budete sdílet.
Děkujeme.

Svatby v Benátkách - Herecké obsazení

Herecké obsazení seriálu Svatby v Benátkách

Petra Hřebíčková (Olga Drozdová)

Petra Hřebíčková

Datum narození: 20.9.1979
Znamení: panna

Charakteritika postavy Olgy Drozdové: Empatická, příjemná, plná energie. Achillovou patou Olgy jsou vztahy. Její přemíra energie každého muže dřív nebo později převálcuje a ten si pak najde někoho méně dokonalého, nad kým by mohl vyniknout. A přitom Olga strašně a pořád touží po lásce.

Petra Hřebíčková je česká divadelní a filmová herečka. Narodila se v Hodoníně. Zde také vystudovala Obchodní akademii, ve studiu pokračovala na JAMU v Brně, obor činoherec... více o herečce Petře Hřebíčkové.


Ondřej Veselý (Filip Krejza)

Ondřej Veselý

Datum narození: 24.3.1979
Znamení: beran

Charakteritika postavy Filipa Krejzy: V práci je velmi schopný, má slušně rozběhnutou stavební firmu. Nikdy se moc nezabýval soukromím, vzal si mladou ženu a myslel si, že tím má vystaráno. Cit k Olze se ale opakovaně vrací od studentských let.

Ondřej Veselý pochází z "operní rodiny". Prožil své dětství v Českých Budějovicích, kde je také od roku 2000 členem činohry a operního souboru JD... více o herci Ondřeji Veselém.


Alice Bendová (Lola Brajčič)

Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Znamení: štír

Charakteritika postavy Loly Brajčič: Dračice. Společnice firmy „Navždy spolu“. Lola to vždycky kosila. Veselá, přímočará a jde si za svým. Svou otevřeností ve všech oblastech života často vyrazí lidem dech. Šokovat ji baví.

Alice Bendová rozená Alice Veselá je česká modelka, herečka a moderátorka... více o herečce Alici Bendové.


Filip Blažek (Roman "Romeo" Mareš)

Filip Blažek

Datum narození: 21.8.1973
Znamení: lev

Charakteritika postavy Romea: Chlap, co miluje život se vším chlípným, co k němu patří. Vždycky se strašně zamiluje, ožení se, ale když láska odezní a zbyde jen stereotyp, připadá si podvedený. A hledá dál lásku na celý život, momentálně je singl.

Filip Blažek je český divadelní a filmový herec. Po absolutoriu studia herectví na Pražské konzervatoři krátce působil v Mosteckém divadle... více o herci Filipu Blažkovi.


Ladislav Potměšil (Alois Drozd)

Ladislav Potměšil

Datum narození: 2.9.1945
Znamení: panna

Charakteritika postavy Aloise Drozda: Zemitý, stále ještě charismatický, kápo – v rodině i na vsi. Oblíbený pro svou přímočarou povahu a originální řešení, která ho vždycky napadají. Muž pevných životních postojů, stmelovač rodiny.

Ladislav Potměšil je český herec, který je znám především ze svých komediálních rolí. Vystudoval pražskou DAMU (absolvoval v roce 1969)... více o herci Ladislavovi Potměšilovi.


Hana Gregorová (Libuše Drozdová)

Hana Gregorová

Datum narození: 20.8.1952
Znamení: lev

Charakteritika postavy Libuši Drozdové: Nadržuje synovi Ivanovi, i proto, že pokračuje v rodinné divadelní tradici, vidí se v něm. Je břitká, má humor a Aloise vždycky dokáže rozesmát.

Hana Gregorová je česká herečka, moderátorka a divadelní manažerka slovenského původu... více o herečce Haně Gregorové.


Martin Kraus (MUDr. David Grábner)

Martin Kraus

Datum narození: 22.3.1983
Znamení: beran

Charakteritika postavy Davida Grábnera: V normálním životě chaotický a nepraktický. V zubařině absolutní špička. Má zlaté ruce a vrtá bezbolestně. Je oblíbený, peníze ho nezajímají. Je mimoň, chaotik a utopista.

Martin Kraus je český divadelní a filmový herec. Pochází od Orlické přehrady. Narodil v Praze, ale během několika měsíců se s rodiči přestěhoval na samotu... více o herci Martinovi Krausovi.


Alena Vránová (Eva Krejzová)

Alena Vránová

Datum narození: 30.7.1932
Znamení: lev

Charakteritika postavy Evy Krejzové: Je to madam, která chodí hezky oblečená, dbá na sebe a povyšuje se. Má ráda peníze, které ale hromadí, nic moc si nekupuje. Když tak výhodně. Umí být neskutečně protivná a jízlivá.

Martin Kraus je česká herečka, známá je z rolí ve filmech Hrátky s čertem, Pyšná princezna, Dovolená s Andělem a seriálech Byl jednou jeden dům a Ulice. Má dceru Markétu... více o herečce Alena Vránová.


Jiří Dvořák (Ivan Drozd)

Jiří Dvořák

Datum narození: 4.2.1967
Znamení: vodnář

Charakteritika postavy Ivana Drozda: Starší bratr Olgy, herec. Miláček žen, múz a matky Libuše, po níž má uměleckou duši. Sympaťák na zabití. Je zvyklý si užívat, často neřeší, že jeho účty bude platit někdo jiný.

Martin Kraus je český herec. Před vystudováním brněnské JAMU působil rok jako elév v Severomoravském divadle v Šumperku... více o herci Jiřím Dvořákovi.


Petr Kostka (Karel Zelený)

Petr Kostka

Datum narození: 11.6.1938
Znamení: blíženci

Charakteritika postavy Karla Zeleného: Pánský krejčí v důchodu, gentleman a la třicátá léta, důstojný, milý vdovec, loajální, vděčný za to, že ještě ve svém věku může být mezi lidmi a může být užitečný.

Martin Kraus je český herec, jenž pochází se starého divadelního rodu, jehož kořeny sahají až do první poloviny předminulého století. Jeho manželkou je herečka Carmen Mayerová, se kterou má dceru Terezu Kostkovou, divadelní herečku a televizní moderátorku... více o herci Petrovi Kostkovi.